NEMECKÁ KUCHYNSKÁ LINKA v hodnote 5500€ ZDARMA!!!

pri kompletnej rekonštrukcii* 3i-4i bytu AKCIA platí do odvolania Pre viac informácií nás kontaktujte

Pomôžeme Vám zrealizovať Vašu predstavu o bývaní

Vykonávame kompletné rekonštrukcie bytov, rekonštrukcie kúpeľní, v rámci rekonštrukcií ponúkame rezanie panelov. Okrem týchto činností sa venujeme stavbe domov na kľúč a dokončovaniu interiérov novostavieb. V rámci stavebných prác vykonávame búracie práce, rezanie panelov, murárske práce, vyrovnávanie a kladenie podláh, izolácie, omietky a stierky, maľby, sadrokartónové podhľady, obkladačské práce, osádzanie zárubní, dverí a okien, inštalatérske práce.

Služby realizujeme komplexne, vrátane návrhu interiéru prostredníctvom nášho interiérového štúdia. Dodávame: sanita, obklady, dlažby, zariaďovacie predmety, kuchynské linky, spotrebiče a iné nábytkové zostavy... Môžete tiež využiť služby statika, ktorý vypracováva statické posudky pre rekonštrukcie a prestavby bytov, vykonávané našou firmou. Statický posudok je potrebný napr. pri prestavbe spojenej s rezaním panelov v byte a pod.

Nezáväzná ponuka - napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Zadajte meno

Zadajte priezvisko

E-mail zadajte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.