NEMECKÁ KUCHYNSKÁ LINKA v hodnote 5500€ ZDARMA!!!

pri kompletnej rekonštrukcii* 3i-4i bytu AKCIA platí do odvolania Pre viac informácií nás kontaktujte

Rekonštukcia bytu s exkluzívnymi bonusmi od Interier48

Ku kompletnej rekonstrukcii* 3i -4i bytu v Bratislave sme si pripravili pre vás jeden BONUS podľa výberu z našeho štúdia Interier48:

  1. Nemecká kuchynská linka: Vyberte si z troch variantov moderných nemeckých kuchynských liniek (bez spotrebičov, drezu a batérie) – úplne ZDARMA!
  2. Zľava 50% na Kuchynské Spotrebiče Elektrolux: Zmodernizujte svoju kuchyňu s najnovšími spotrebičmi od Elektrolux za polovičnú cenu.
  3. Špeciálna Zľava 35% na Obklady, Dlažby a Sanitárne Zariadenia: Vylepšite svoj interiér s našou širokou ponukou obkladov, dlažieb a sanitárnych zariadení.
  4. Práčka a Sušička Elektrolux alebo AEG Zdarma: Získejte set práčky a sušičky od popredných značiek, vrátane spojovacieho dielu, bez akýchkoľvek nákladov.

 

Čo Zahŕňa Kompletná Rekonštrukcia bytu?

Naša služba zahŕňa všetko od demontáže a odvozu odpadu, cez nové elektroinštalácie, vodoinštalácie, výmenu radiátorov, dverí a zárubní, až po úpravu stien, vyrovnanie podláh a kompletnú rekonštrukciu kúpeľne a WC.

 

Detaily Kuchynskej Linky a Dodatočné Informácie

  • Zostava kuchynskej linky je špecifikovaná, vrátane rozmerov, materiálov a vybavenia.
  • Možné zmeny za príplatok.
  • Doprava je zahrnutá v cene, montáž nie.

 

Limitovaná Akcia!

Naša limitovaná ponuka platí do odvolania. Nezmeškajte túto príležitosť premeniť váš byt na vysnívaný domov s Interier48!

Nezáväzná ponuka - napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Zadajte meno

Zadajte priezvisko

E-mail zadajte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.