NEMECKÁ KUCHYNSKÁ LINKA v hodnote 5500€ ZDARMA!!!

pri kompletnej rekonštrukcii* 3i-4i bytu AKCIA platí do odvolania Pre viac informácií nás kontaktujte

Rekonštrukcie bytov, prestavby bytov, rekonštrukcia interiéruRekonštrukcie bytov a ostatných interiérov sú ťažiskovou činnosťou našej stavebnej firmy. V tejto oblasti poskytujeme komplexné služby. Vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stavu a v rámci Bratislava mesto bezplatnú kalkuláciu.


Súčasťou rekonštrukcie interiéru sú búracie práce a odvoz odpadu, rezanie panelov, inštalatérske práce, vyrovnanie a pokládka podlahy, obklady, maľby, stierky a iné stavebné úpravy.

Priebeh realizácie

Návrh kuchyne, kúpeľne alebo interiéru je najdôležitejšia fáza celého procesu. Je veľmi dôležité nepodceniť ju, či už sa jedná o návrh nového priestoru, alebo o rekonštrukciu.

1

Obhliadka

Na základe obhliadky pôvodného stavu a požiadaviek klienta vyhotovíme kalkuláciu na celú rekonštrukciu.

2

Návrh

Na základe konzultácie v našom štúdiu Interier48 pripravíme klientom návrh interiéru vychádzajúci z predstavy investora, nášho architekta a interiérovej dizajnérky.

3

Kalkulácia

Po sfinalizovaní návrhu interiéru spracujeme do cenovej ponuky klientovi súpis zariaďovacích predmetov a nábytkových zostáv. Po ich odsúhlasení sa skompletizujú formality a odosielajú objednávky do výroby.

Nezáväzná ponuka - napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Zadajte meno

Zadajte priezvisko

E-mail zadajte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.