NEMECKÁ KUCHYNSKÁ LINKA v hodnote 5500€ ZDARMA!!!

pri kompletnej rekonštrukcii* 3i-4i bytu AKCIA platí do odvolania Pre viac informácií nás kontaktujte

Rekonštrukcie kúpeľní

Ponúkame komplexné služby v oblasti prestavby kúpeľne. Realizácii kúpeľne predchádza návrh, ktorý vám vypracujeme v našom interiérovom štúdiu a na základe návrhu sa pustíme do realizácie.

Priebeh realizácie

Súčasťou rekonštrukcie kúpeľní sú aj búracie práce, demontáž umakartového jadra, stavebné práce, inštalatérske práce, obklady, dlažby, ale aj návrh kúpeľne a dodávku zariadenia – kúpeľňový nábytok, sanita a zariaďovacie predmety.

1

Obhliadka

Na základe obhliadky pôvodného stavu a požiadaviek klienta vyhotovíme kalkuláciu na celú rekonštrukciu.

2

Návrh

Na základe konzultácie v našom štúdiu Interier48 pripravíme klientom návrh interiéru vychádzajúci z predstavy investora, nášho architekta a interiérovej dizajnérky.

3

Kalkulácia

Po sfinalizovaní návrhu interiéru spracujeme do cenovej ponuky klientovi súpis zariaďovacích predmetov a nábytkových zostáv. Po ich odsúhlasení sa skompletizujú formality a odosielajú objednávky do výroby.

4

Statický posudok

Statický posudok Vám vypracuje statik, ktorý navrhne pre realizáciu najoptimálnejšie riešenie z hľadiska statiky a realizácie.

5

Stavebné práce

Na základe schváleného návrhu kúpeľne upresníme dobu dodanie a realizácie stavebných úprav. Určíme tiež predpokladaný čas stavebných prác montáži.

Nezáväzná ponuka - napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Zadajte meno

Zadajte priezvisko

E-mail zadajte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.